Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy
10 Cze

Ranking Kancelarii Prawniczych 2019

W piątek 7 czerwca 2019 r. w Warszawie odbyła się gala 17. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”.

Prof. INP PAN dr hab. Paweł Podrecki odebrał wyróżnienie dla najlepszej Kancelarii w kategorii „Prawo własności intelektualnej i przemysłowej oraz autorskie”, a Mec. Xawery Konarski w kategorii „Technologie, media, telekomunikacja” oraz tytuł lidera w tej kategorii. Kancelaria uzyskała również rekomendacje w kategorii „Ochrona danych osobowych”. Prawnikiem liderem oraz rekomendację w kategorii „Prawo własności intelektualnej i przemysłowej oraz autorskie” otrzymali Prof. Elżbieta Traple oraz Prof. INP PAN dr hab. Paweł Podrecki.

Prawnicy Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy zostali uznani przez Rzeczpospolitą za jeden z najlepszych zespołów specjalistów i kancelarii prawniczych na rynku stając aż cztery razy na podium rankingu.

Dziękujemy naszym klientom i kapitule Rzeczypospolitej za uznanie i otrzymane rekomendacje, a naszym prawnikom gratulujemy sukcesów.