Szanowni Państwo, W związku z obecnie panującą sytuacją epidemiczną jesteśmy niezmiennie gotowi do pomocy i wsparcia prawnego.
Wprowadziliśmy w Kancelarii szereg zasad mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników.

Biura w Krakowie i w Warszawie otwarte są w godzinach 9:00-17:00. Praca naszego Zespołu odbywa się w pełnym zakresie, w większości w trybie zdalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
12 426 05 30 (Kraków) i 22 850 10 10 (Warszawa) oraz mailowo: office@traple.pl. (24/7).

Zespół Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Aktualności

28 Sty

Dr Grzegorz Sibiga z Nagrodą im. Michała Serzyckiego

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 28 stycznia 2020 r.  podczas obchodów Dnia Ochrony Danych Osobowych w Warszawie adw. dr Grzegorz Sibiga otrzymał doroczną Nagrodę im. Michała Serzyckiego przyznaną przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych „za promowanie wartości ochrony danych osobowych i prawa do prywatności”. 

Czytaj więcej
11 Paź

20-lecie Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Dnia 3 października 2019 r. w Zamku Ujazdowskim w Warszawie świętowaliśmy 20-lecie Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

Czytaj więcej
10 Cze

Ranking Kancelarii Prawniczych 2019

W piątek 7 czerwca 2019 r. w Warszawie odbyła się gala 17. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”.

Czytaj więcej
24 Kwi

Stowarzyszenie Prawa Nowych Technologii

W dniu 24 kwietnia 2019 r. rozpoczęło działalność Stowarzyszenie Prawa Nowych Technologii, którego Prezesem jest Starszy Partner Kancelarii – adw. Xawery Konarski.

Czytaj więcej
17 Kwi

Mecenas Xawery Konarski Wiceprezesem Zarządu PIIT

Z przyjemnością informujemy, że adw. Xawery Konarski został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu PIIT (kadencja 2019-2021).

 

Czytaj więcej
12 Kwi

The Legal 500 EMEA 2019

W tegorocznej edycji rankingu The Legal 500 EMEA kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy została wyróżniona w aż trzech kategoriach: intellectual property (tier 1), TMT (tier 2) i competition/antitrust (tier 2).

Czytaj więcej
13 Mar

Komisja Prawa Autorskiego

W środę 13 marca 2019 r. odbyło się pierwsze posiedzenie nowego składu Komisji Prawa Autorskiego powołanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na dziewiątą 5-letnią kadencję. Z wielką przyjemnością informujemy, że w gronie dwudziestu arbitrów wybranych przez Ministra znalazła się Prof. Elżbieta Traple oraz adw. Wojciech Kulis.

Czytaj więcej
08 Mar

Chambers Europe 2019

Z przyjemnością informujemy o wyróżnieniach Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy w prestiżowym rankingu Chambers Europe 2019.

Czytaj więcej
27 Lut

Wyróżnienia w rankingu IP Stars

Z przyjemnością informujemy o wyróżnieniach Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy w tegorocznej edycji rankingu IP Stars.

Czytaj więcej
26 Lut

Studia podyplomowe: Ochrona danych osobowych w ogólnych rozporządzeniu o ochronie danych RODO

Wydział Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie informuje o otwarciu rekrutacji na I edycję Studiów podyplomowych pn. „Ochrona danych osobowych w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych (RODO)”.

Czytaj więcej